Trapez Kesitli Polikarbonat Levhalar

Ürün Kategorileri
Trapez Kesitli Polikarbonat Levhalar

Özellikle fabrika ve büyük depoların panel arası aydınlatmaların da polikarbon panellerin yetersiz kaldığı yerlerde trapez kesitli polikarbonlar tercih edilmektedir.

Mükemmele yakın su izolasyonu sağlaması da en büyük artılarından biridir. Uç kısımları ısıtılarak kapatıldığı için malzemenin içine herhangi bir yağmur veya yabancı maddenin girmesi Engellenmiş olur. Çoğu fabrikada derin hadveler halinde sunulan trapez kesitli polikarbonlar, yılbaşından itibaren seri üretime geçecek olan fabrikamızda (RAİNBOW) daha kısa hadveli Olarak üretimine başlanacaktır. Özellikle hadvelerinin ufak oluşu daha kolay montaj sağlaması yanı sıra derin hadveli trapezlere göre daha uyum sağlaması ile uygulamacılarında işini kolaylaştıracaktır.

8mm,10mm,12mm ve 16mm gibi kalınlıkları bulunan trapez kesitli polikarbonların  şeffaf ve beyaz olarak iki renk tercihinde bulunmak mümkündür.
UV koruması sayesinde diğer polikarbonlarda ki gibi dış atmosferden ve güneş ışığından daha az etkilenecek olan malzeme çabuk sararma durumu da ortadan kalkmış olacaktır.

Yük binişlerine karşı yüksek performans sağlayan trapez kesitli polikarbonlar, fabrika çatılarında panel arası aydınlatmalarda, ucuz maliyeti nedeniylede uygulamacıların  bu malzemeyi daha çok tercih etmesine sebep olmaktadır.

Trapez kesitli polikarbonları yan yana rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca Ateşe karşı yüksek performans sağlamaktadır. Yüksek ışık geçirgenliği sayesinde tercih edilecek ürünlerin başında Trapez kesitli polikarbonu bulabilirsiniz.